קצת עלי

נעים מאוד,

קוראים לי חגי לוגר ורשמית אני מתכנת משנת 2007, האמת שלמעשה אני מתכנת מכיתה ד' מאז שקנו לי את האטארי ב 1988. 

יודעים חיבור וחיסור? כעת אתם יודעים גם בן כמה אני.

יש לי רזומה של עבודה בחברות גדולות, בינוניות וקטנות. הייתי במקומות רגועים, והייתי גם בסטארטאפים שבקושי נתנו לי זמן לנשום.

מה אני יכול לעשות בשבילכם? לקחת אתכם לשלב הבא!

בין אם אתה אדם פרטי, ובין אם את מייצגת ארגון. בין אם הידע הנוכחי שלך בפיתוח הוא אפס ואתה צריך להגדיל אותו משמעותית, ובין אם המתכנתים בארגון שלך צריכים לעבור שדרוג משמעותי.

העולמות בהם אני עוסק הם בעיקר דוטנט ו web. ואני אוהב אותם מאוד.

אני אוהב מאוד בני אדם, אוהב מאוד למידה והכי אוהב לחבר בין הכל ביחד.

ההדרכות אצלי הן חווייתיות ומחוברות לעולם האמיתי. בכל קורס או סדנה שאני מעביר אני דורש מהתלמידים שלי לעבוד. אין אצלי סיטואציות שאני מדבר שעות והתלמידים בוהים. 

אני דורש מהתלמידים לתרגל בשיעור ומחוצה לו כי זו הדרך היחידה שהדברים יכנסו לראש.

נשמע מעניין? דברו איתי.

הדרך שלי להפוך אתכם למקצוענים

אני מאמין בעבודה קשה אבל איכותית, אני מאמין שאתם יכולים רק צריך למצוא את הדרך לעשות את זה הכי טוב שרק אפשר והכי חשוב, אני מאמין שאתם יכולים באמת!

01

אני מאמין בכם!

אני מאמין בעבודה קשה אבל איכותית, אני מאמין שאתם באמת יכולים רק צריך למצוא את הדרך לעשות את זה הכי טוב שרק אפשר. והכי חשוב, אני כאן בשבילכם כל הזמן! 

02

למידה חווייתית

אני מאמין בלמידה מעניינת, חשוב שיהיה לכם כיף להגיע למפגשים וללמוד וחשוב שתחוו את הלמידה בצורה טובה. אצלי אתם תרגישו חשובים, תרגישו שיש משהו שאכפת לו מכם!

03

הניסיון עושה את ההבדל

אני מאמין שאתם צריכים ניסיון, דרך ההתנסות ניתן לשפר אתכם ולהבין יחד אתכם מה הם נקודות החוזק שלכם ואיך אפשר לקחת אותם ולהשתמש בהם בעבודה השוטפת שלכם

דילוג לתוכן