הכשרות לפרטיים

אנחנו מפתחים מפתחים ונותנים להם ידע שלא יקבלו בשום מקום.

היי, נעים להכיר!

חגי לוגר

מתכנת ומפתח קוד עם ניסיון של עשרות שנים

עוסק בהדרכה וייעוץ תוכנה ופיתוח לחברות עסקיות ואנשים פרטיים בהייטק, בארגונים ובמוסדות בארץ ובעולם.

אני יודע לקחת קבוצה של מתחילים או מתקדמים ולהפוך אותם למתכנתים ומפתחים הרבה יותר טובים.
הקורסים שלי פותחו עם המון השקעה ותשוקה ונלמדים באופן ממוקד ומותאם לצרכי הלקוח.
אשמח לעמוד לשירותכם

33
קורס Full Stack דוטנט
חגי לוגר הוא מדריך בחסד ומורה באופן טבעי, עבדתי עם חגי לאורך השנים גם בהיותו מנהל פיתוח בסטארט-אפ שהקמתי. וגם בחברת התוכנה שבבעלותי CloseApp. בכל צומת שבו היה צריך להטמיע נושא חדש בין אם בקוד ובין אם אצל העובדים ידעתי שיש לי כתובת מדויקת ללמידה ולהכשרה של העובדים. ובכל צומת שנתקלנו בדברים שלעיתים לא הבנו או מקרי חירום שהיה צריך סיוע. ידעתי שחגי יהיה שם לעזור וגם לפתור את הבעיות שהתעוררו.
עמי חניא
יזם, מנכ"ל חברת CloseApp וחברת ClapLab
אנחנו עובדים עם חגי לוגר מזה מספר שנים טובות. העבודה עם חגי לאורך השנים התבססה על פרויקטים מגוונים בעולמות הפיתוח וההדרכה. כל הפרויקטים יחד עם חגי נוהלו בצורה מקצועית, מעולה, לוו ביחסי אנוש מצוינים, הבנה תהליכית נדירה, ומעל לכל תמיד קיבלנו את ההרגשה שאנחנו נמצאים בידיים טובות אנושיות והכי מקצועיות שיש. אפשר לומר בפה מלא שחגי הוא איש הפיתוח וההדרכה הטוב ביותר שהחברה שלנו עבדה אתו (ועבדנו עם עשרות)"
עמירם אמסלם מנכ"ל
אופק פוינט
רציתי להמליץ על חגי לוגר. אנחנו עובדים עם חגי מזה מספר שנים בפרוייקטי תוכנה שונים ומורכבים. הוא ליווה צוותים שלנו והדריך אותם בכניסה לכלים טכנולוגיים מורכבים. במהלך ההדרכה והליווי הוא היה דידקטי וסבלני, חזר אתנו על היסודות ולא התקדם עד שקלט שהצוותים אתו. חגי גם ייעץ וליווה אותנו בתהליכי פיתוח מורכבים, עזר לנו לפצח את הבעיות והציע פתרונות שמחד הם נכונים ועדכניים טכנולוגית ומאידך הם מתאימים לצרכים העסקיים של הפרויקטים.
דוד גלולה
מנכ"ל ProUX
שיתוף הפעולה עם חגי היה מעולה מהרגע הראשון. מעבר להיותו מדריך מעולה, ומפתח Web מקצועי - הגמישות והלמידה שלו את הנושאים המיוחדים שלנו הייתה מרשימה לכל הדעות. מנצלת כאן את ההזדמנות להודות לחגי – ברמה האישית - מאוד נהניתי ושמעתי שמועות שגם מנהלי הפרויקטים אצלנו נהנו 😊 וברמה המקצועית – תרמת רבות להצלחה שלי כאחראית על הקורס.
Neta Maor
qlikisrael
חגי היה המוקד הטכנולוגי והמקצועי בפרויקט, ותרם רבות הן להתקדמות המערכת והן לפיתוח המקצועי של הצוותים, וכל זאת בנעימות ובהרבה רצון לעזור. מומלץ!
ממי לביא
מנכ"ל, פולאר טכנולוגיות
חגי לוגר העביר את ההשתלמות בצורה הטובה ביותר ובזכותו ובזכות כישורי ההדרכה שלו רכשתי המון ידע בנושא ה-AZURE ועל כך אני מודה לו
משתתף בקורס
ההדרכה הייתה ברורה, אקטיבית, בעל תוכן רב, קשובה לצרכי הקבוצה. נעים הליכות וחייכן... נשמח להיפגש שוב בקרוב בקורס הבא
משתתף בקורס
חגי מרצה מרצה ברמה טובה מאוד הכיתה לא בנויה לשיעורי מחשבים חסר מקרן בכיתה כדי לראות את ההרצאות של המורה אווירה כיפית, חומר לימוד הוגש עם מלא דוגמאות. מה שעזר לקלוט אותו.
משתתף בקורס
דילוג לתוכן